O nás

Jsme uskupení
mladých a kreativních
lidí, kteří rádi pracují
s kvalitními materiály

Od začátku jsme měli jasné hodnoty a vizi – věříme, že slušnost a dělat svou práci dobře a poctivě nás bude všechny posouvat a naplňovat daleko více, než stavbu udělat na „oko dobře“ a hlavně rychle vydělat. Rádi se ke klientům vracíme. Čerpáme zpětné vazby, zkušenosti. Je přeci skvělé, že kdykoliv jedeme kolem stavby, kterou jsme stavěli, tak se můžeme zastavit na kávu.

Ačkoli jsme začínali jako samostatně činní OSVČ nebo jako zaměstnanci, naše cesty se později protnuly a rozhodli jsme se spojit síly jako tým, který umí stavby řešit komplexně. Postupem času jsme prošli různými stavebními technikami, od zděných staveb až po two by four konstrukce. Avšak naše snaha a touha po dokonalé práci nás dovedla až k CLT panelům. S CLT panely máme 8 letou zkušenost od navrhování až po výstavby různých objektů. S nimi jsme získali možnost navrhovat a realizovat funkčnější, architektonicky zajímavější a především zdravější stavby pro žití.

Spolupracujeme s odborníky, kteří sdílí naši vášeň a smysl pro detail.

Jsme malá firma z Tábora, stavící stavby po celé republice, která si zakládá na osobnímu přístupu ke klientovi a jeho požadavcích. Většina z nás staví svoje bydlení pouze jednou za život, tak proč nepoužít kvalitní materiály.

Máme rádi dřevo. Vůni, pocit tepla. Rádi pracujeme s pohledovými panely, které nás ohromují svými možnostmi. Chceme, aby byly projekty nejen funkční, ale i inspirovaly svým designem. Svědomitě řešíme celý proces stavebního projektu – od architektonické studie, projekčních prací, dokumentací pro stavební povolení, jednotlivých technologií, výrobní dokumentace až po následnou stavbu.

Přicházíme k zákazníkům jako partneři, kteří mají společný cíl – vytvořit domov, který bude naplňovat jejich sny a potřeby. Snažíme se s nimi navázat vztah založený na vzájemné důvěře a respektu. K zákazníkům přistupujeme tak, jak bychom si přáli, aby oni přistupovali k nám – s otevřenou myslí, ochotou naslouchat a společně hledat nejlepší řešení.

Jsme nadšeni tímto moderním stavebním materiálem a rádi ho využíváme v našich projektech. Díky CLT panelům můžeme tvořit zajímavé stavby, které jsou zároveň esteticky atraktivní a funkční. Jsme přesvědčeni, že budoucnost stavebnictví leží v takovýchto materiálech, které propojují design s technologickým pokrokem.

Jsme certifikovaným partnerem Stora Enso.

Kdo jsme

Ing. Jiří Dvořák

autorizovaný inženýr v oboru pozemní stavby

Má cesta ve stavebnictví začala již v dětství, kdy jsme s rodinou stavěli rodinný dům. Touha po objevování a nekonečných možnostech ve stavebnictví mě následně zavedla na VUT stavební v Brně, kde jsem získal hlubší znalosti a dovednosti. Praxe během studentských let, ať už v projektování nebo na stavbách, mě přivedla k prvnímu domu ze dřeva. Od té doby mám za sebou dlouhou cestu od 2by4 konstrukcí až k CLT materiálu. Zpracoval jsem několik desítek projektů na úrovni DSP a DPS a měl možnost realizovat kolem 40 staveb z tohoto moderního materiálu z CLT panelů. Mé nadšení spočívá v tom, že stále získávám zpětnou vazbu od zákazníků a využívám jejich zkušenosti k dalšímu zdokonalování projektů. Pro nás je kvalita detailů klíčová a vždy se snažíme řešit každý prvek maximálně zodpovědně, jako bychom stavěli svůj vlastní dům. S každým novým projektem se s nadšením vrhám do nových výzev a hledání nejlepších řešení.

Karel Kudrna

Nikdy jsem neměl zájem o papírování nebo dlouhé hodiny strávené u počítače. Mé pravé nadšení spočívá ve stavbě, kde mohu proměnit své myšlenky ve skutečnost. Pracoval jsem jako stavbyvedoucí a realizoval několik vlastních staveb. Od zděných po rámové two by four konstrukce jsem se dostal k CLT, což mi poskytlo novou perspektivu. Milimetrově přesná práce od stěn po fasády až po střešní konstrukce. Vše od dokonalé projekční připravenosti až po snadnou montáž. Mým hlavním zájmem ve svých projektech je dosáhnout kvality a preciznosti. Snažím se pracovat tak, abych klientům vždy nabízel ty nejlepší výsledky. S pokorou a odhodláním se věnuji svému řemeslu, a těším se na nové projekty a výzvy, které mi přinesou další rozvoj a zkušenosti.